KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143219

nr 1514 3219

Ernst Hällgren

(1889-1944), Sverige

Oljemålning, Vy mot Gamla stàn. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 45x58 cm

Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 januari 2023
kl 19:39:04

6/1 17:56:29 1      Vinnande bud

Ernst Hällgren

Läs mer om Ernst Hällgren