KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143219
nr 1514 3219
Ernst Hällgren
(1889-1944), Sverige
Oljemålning, Vy mot Gamla stà n. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 45x58 cm
Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:39:04
6/1 17:56:29